Najdete nás

mapa Google

Kontakty

kontakty na náš tým

Vedení společnosti

Ing. David Rost
Tel.: 00420 606 690 698
e-mail: david@rostgroup.cz , info@rostgroup.cz

Projektový manažer

David Havlůj
Tel.: 00420 774 434 007
e-mail: david.h@rostgroup.cz

Obchodní manažer

Josef Cimrman 
Tel.: 00420 724 391 061
email: josef@rostgroup.cz

Obchodní zástupce

Martin Dittrich
Tel.: +420 725 311 788
email: martin@rostgroup.cz

Vedoucí skladu

David Havlůj
Tel.: 00420 774 434 007
e-mail: david.h@rostgroup.cz

Fakturace, účetní, administrativa

Kateřina Rostová
Tel.: 00420 606 429 766
e-mail: fakturace@rostgroup.cz

Anna Kučerová
e-mail: anna.kucerova@rostgroup.cz ,

Konstruktér

Petr Podrábský
petr@rostgroup.cz

Vedoucí výroby

Aleš Podrábský
Tel.: 00420 724 391 060
Email: ales@rostgroup.cz

Fakturační údaje

povinné údaje o společnosti

ROST Group s.r.o.

Lukášova 188/4, 130 00 Praha 3 Žižkov  (nová fakturační adresa)
Spol. zapsána v obch. Rejstříku C 295964 vedená u Městského soudu v Praze.
IČO: 287 04 631
DIČ: CZ 287 04 631

Korespondenční adresa

Na tuto adresu zasílejte prosím veškerou korespondenci

ROST Group s.r.o.

Chlumčany 59
439 03 Chlumčany u Loun

Napište nám

4 + 4 = ?