Nabízíme

Plošné a válcové pogumování

Provádíme průmyslové pogumování metodou za studena materiály předních světových výrobců. Výhodou je ochrana proti korozi, abrazi, hluku a ulpívání materiálu. Vyložení aplikujeme na válce, násypky, skluzy, dopady, přesypy, zásobníky, třídiče, drtiče.

Komplexní služby v oblasti pásové dopravy

Nabízíme montáž, demontáž, likvidaci dopravních pasů, veškeré opravy spojů a průrazů. Spojování pasů za studena nebo mechanicky, příslušenství pro dopravní pasy, stěrače a dopravníkové válečky předních světových výrobců.

Čistící systém dopravních pásů

 Systém zahrnuje ucelenou nabídku stěračů: břity ze slinutého karbidu (UH)nebo polyuretanu (PU), typy stěračů – spodní, čelní, stěrače před vratné válce, uchycení pevné nebo pomocí torzních nebo pružinových napínáků.

Konstrukce,výroba a montáž

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a výroby technologických linek pro těžební, textilní, zemědělský a slévárenský průmysl: výroba pásových dopravníků – standardní i speciální dopravníky repase starších dopravníků včetně servisní činnosti úprava a rekonstrukce výrobních linek v těžebním průmyslu výroba ocelových konstrukcí, skluzů, násypek, přesypů, zásobníků sypkých hmot, atd. projekční a poradenská činnost kompletní elektroinstalace, automatizace systémů, včetně napojení na elektronický systém řízení provozu

Kovoobrábění

Po zakoupení a zaškolení pracovníků na nové CNC plazmové řezačce a poloautomatickém soustruhu, rozšiřujeme nabídku služeb o kovoobrábění.

Příslušenství pásových dopravníků

Kompletní nabídka příslušenství.